Menu

0

0.00zł

Polityka zwrotów

§ 1. Zasady ogólne

Aby dokonać zwrotu towarów zakupionych w naszym sklepie internetowym i tym samym otrzymać zwrot pieniędzy, wypełnij dołączony do przesyłki formularz zwrotu i odeślij go razem z towarami, które chcesz zwrócić. Nie zapomnij też zaznaczyć powodu, dla którego decydujesz się dokonać zwrotu – dzięki temu łatwiej nam będzie zmienić naszą ofertę i lepiej dostosować ją do Twoich potrzeb. Aby zapobiec uszkodzeniom przesyłki w trakcie transportu, zapakuj towary ze starannością, wykorzystując w tym celu oryginalne opakowanie.

§ 2. Zwrot pieniędzy

Jak tylko otrzymamy Twój zwrot i zostanie on zatwierdzony, potwierdzimy to przez wiadomość na podany e-mail i zwrócimy Ci kwotę, którą zapłaciłeś za towar oraz wysyłkę. Zwrot kosztów wysyłki następuje zgodnie z naszymi ogólnymi warunkami handlowymi i polityką zwrotów.

Uwaga: zaksięgowanie kwoty na koncie lub karcie kredytowej może potrwać do 14 dni kalendarzowych.

§ 3. Adres do zwrotów

Wszelkie zwroty prosimy kierować na adres magazynu głównego znajdująca się w: Dygata 8/95, 01-748 Warszawa.

§ 4. Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni. Okres odstąpienia od umowy upływa po 14 dniach od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia inna niż kurier i wskazana przez Ciebie, fizycznie otrzymałeś towar. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, konieczne jest poinformowanie nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. Pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

§ 5. Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy wszystkie dokonane na naszą rzecz płatności zostaną zwrócone bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśy poinformowani o decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy. Zwrot należności nastąpi przy użyciu tych samych metod płatniczych, jakie stosowano w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono inaczej, w każdym przypadku w wyniku zwrotu kosztów nie zostaną poniesione żadne dodatkowe koszty. Zwrot kosztów może zostać wstrzymany do czasu otrzymania towaru lub do czasu otrzymania wystarczającego dowodu zwrotu towaru. Termin jest zachowany, jeśli towar zostanie odesłany przed upływem 14 dni.

§ 6. Odstąpienie od umowy – elektroniczny formularz zwrotu

Pobierz formularz