Menu

0

0.00zł

Oferty specjalne

DOSTĘPNE OD RĘKI. GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

Quady, UTV – pojazdy terenowe, skutery śnieżne i wodne to niesamowita rozrywka, którą możesz cieszyć się na zmianę zimą i latem. To wolność w pełnym wymiarze.

Quady to wolność w komunikacji po drogach publicznych i innych, ale też umożliwiają dostanie się do miejsc niedostępnych innym pojazdom – przez cały rok. Sprawdzą się na terenach piaszczystych, w lesie czy w górach. W razie potrzeby umożliwią Ci wygranie zawodów sportowych lub zmienić się również w Twoje narzędzie pracy.

Podobnym rozwiązaniem do quadów mogą być pojazdy terenowe UTV. Klatka zabezpieczająca zapewnia dodatkowy komfort i bezpieczeństwo pasażerowi oraz kierowcy.

Stark Varg – Jesteśmy autoryzowanym Dolarem marki STARK FUTURE na terenie Polski. Zapraszamy do zakupów! 

Skutery śnieżne dadzą ogrom zabawy, adrenaliny i wspaniałego wypoczynku. Przy mocnych opadach śniegu mogą okazać się też najlepszym środkiem transportu.

Mamy w Polsce też bardzo wiele akwenów, na których latem możesz odpoczywać na skuterach wodnych. Spokojna wycieczka a może odrobina prędkości na wodzie i wiatr we włosach? To pewność niezapomnianych wrażeń.

Nasze pojazdy to gwarancja satysfakcji z wycieczek, rywalizacji sportowej czy wykonanych zadań.

ATV Dealers to miejsce, w którym znajdziesz niezawodne pojazdy dla siebie i bliskich. Posiadamy fachową wiedzę, doradzimy i pomożemy wybrać opcje, które spełnią Twoje marzenia. Oferujemy bezpieczne, najlepsze, sprawdzone światowe marki i modele. W naszej ofercie znajdziesz pojazdy rekreacyjne, sportowe czy umożliwiające prace w trudnych warunkach. Dodatkowo znajdziesz u nas inne akcesoria, które zapewnią jeszcze większy komfort i radość z jazdy.

Oferujemy również możliwość zakupu pojazdów używanych. Natomiast dla wszystkich chcących najpierw przekonać się do naszych rozwiązań dajemy możliwość wypożyczenia wybranego pojazdu.

Mamy też coś ekstra! Organizujemy wycieczki quadowe i na skuterach śnieżnych m.in. w Polsce, Rumunii i Szwecji. Niezapomniane miejsca, zróżnicowany i przepiękny teren plus ruch na świeżym powietrzu to idealny pomysł na urlop czy ferie. To atrakcje dla każdego bez względu na wiek!

Jeśli poszukujesz przygody i pojazdów, które to umożliwią – trafiłeś we właściwe miejsce. Gwarantujemy szereg ciekawych rozwiązań, nowoczesność, wysoką jakość i doradztwo!

Zapraszamy!